Preloader

Kim jesteśmy

O firmie

Przy tworzeniu naszych produktów dokładamy wszelkich starań, by spełniały one zarówno restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa, jak i pięknie się prezentowały.

AP Aircrafts w liczbach

5000

mkw

6

kontynentów

600

statków powietrznych

2000

łopat do wentylatorów
o dużej mocy

Firma AP Aircrafts sp. z o.o.

to firma powstała z miłości do lotnictwa. Choć została założona w 2018 roku, bazuje na prawie 30-letnim doświadczeniu zarządu i załogi.

Kim jesteśmy

600 statków, 6 kontynentów

Na przestrzeni lat nasz zespół stworzył około 600 statków powietrznych różnych typów (wśród których znajdują się szybowce, motoszybowce, samoloty lekkie i ultralekkie), które latają na 6 kontynentach.

Kim jesteśmy

5000 m kw powierzchni

Obecnie firma dysponuje około 5000 m kw powierzchni produkcyjnej i montażowo-magazynowej, wyposażonej w nowoczesne narzędzia, maszyny oraz specjalistyczne kabiny grzewcze, lakiernicze oraz służące do obróbki mechanicznej.

Kim jesteśmy

Produkujemy wysokiej jakości elementy kompozytowe, każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie (czasem z pomocą mechaniczną) z najwyższą starannością. Produkujemy zarówno komponenty i podzespoły, jak i gotowe płatowce.

Choć głównym nurtem naszej działalności jest lotnictwo, nieobce nam są również takie części kompozytowe, jak łopaty do wentylatorów o dużej mocy, wykorzystywane w górnictwie, chłodniach kominowych oraz tunelach aerodynamicznych.

Zobacz także